Sejmik Zwyczajny i Sprawozdawczy – 20 grudnia 2021 r

Szanowne Delegatki, Szanowni Delegaci!

Zapraszam Delegatki, Delegatów i wszystkich zainteresowanych na Zwyczajne i Sprawozdawcze Posiedzenie Sejmiku Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, podsumowujące działalność Samorządu Doktorantów w roku 2021, które odbędzie się w dniu 20 grudnia 2021 r. (poniedziałek) o godzinie 19.30. Szacowany czas trwania spotkania: półtorej godziny.

Posiedzenie, ze względu na pandemię COVID-19, odbędzie się zdalnie przez platformę MS Teams. Link do spotkania: link.

Porządek obrad Sejmiku Zwyczajnego i Sprawozdawczego:

1. Przyjęcie porządku obrad
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Sejmiku
  3. Przedstawienie sprawozdania z działań Rady Doktorantów w roku 2021
  4. Zatwierdzenie sprawozdania z działań Rady Doktorantów w roku 2021
  5. Przedstawienie sprawozdania z działań Wydziałowych Rad Doktorantów przez przewodniczących Wydziałowych Rad Doktorantów
  6. Przedstawienie sprawozdania z działań Komisji Rewizyjnej
  7. Zatwierdzenie sprawozdania z działań Komisji Rewizyjnej
  8. Podsumowanie zjazdów Krajowej Reprezentacji Doktorantów i Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich które odbyły się w 2021 r.
  9. Wolne wnioski
  10. Zamkniecie posiedzenia