Szkolenie dot. projektów NCN / Otwartych Danych Badawczych / NAWA

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym projektów badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki, otwartych danych badawczych oraz planu zarządzania danymi naukowymi, a także oferty programowej Narodowej agencji NAWA.

Szkolenie odbędzie się 24 marca 2020 r. i będzie podzielone na trzy części — uczestniczyć można we wszystkich lub tylko w wybranych częściach. Adresatami szkolenia są osoby zaangażowane w proces pozyskiwania środków na badania naukowe.

Prosimy o zapoznanie się z programem szkolenia i zadeklarowanie uczestnictwa do 13 marca 2020 r. poprzez formularz, do którego link znajduje się poniżej.

Program szkolenia:

Projekty badawcze finansowane ze środków NCN, Otwarte Dane Badawcze oraz plan zarządzania danymi naukowymi, oferta programowa Narodowej agencji NAWA

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zaangażowanych w proces pozyskiwania środków na badania naukowe.

Data: 24 marca 2020 r.
Miejsce: Sala 3D, piętro 3, budynek D, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, ul. Uniwersytecka 7/10,  50-145 Wrocław

Udział bezpłatny

Część I: Otwarte Dane Badawcze oraz Plan zarządzania danymi naukowymi na podstawie wytycznych NCN.
godzina 8:00 – 9:45

Prowadzi dr Anna Wałek, Dyrektor Biblioteki Politechniki Gdańskiej

Przerwa kawowa (9:45 – 10:15)

Część II: Finansowanie działalności naukowo-badawczej przez NCN. Jak skutecznie złożyć wniosek o grant NCN?
godzina 10:15 – 12:15

• Konkursy NCN
  • Harmonogram konkursów
  • Procedura oceny wniosku