Wybory uzupełniające do organów Samorządu Doktorantów na Wydziale Biotechnologii i Wydziale Nauk Społecznych (grudzień 2019)

Szanowni Państwo!

Uczelniana Komisja Wyborcza Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego informuje, że w grudniu 2019 roku odbędą się wybory uzupełniające do organów Samorządu Doktorantów na następujących Wydziałach:

• Wydział Biotechnologii, 17.12.2019 roku o godzinie 9.30 w budynku Wydziału Biotechnologii, sala 1.03
  • Wydział Nauk Społecznych, 12.12.2019 roku o godzinie 17 w budynku Instytutu Socjologii, sala 350

Wybory dotyczą m.in. mandatów do Sejmiku Doktorantów oraz do Wydziałowych Rad Doktorantów.

Szczegóły dotyczące terminów i miejsc wyborów na pozostałych Wydziałach zostaną ogłoszone osobno.

Serdecznie pozdrawiam,
mgr Mateusz Cierniak