Zaproszenie na Sejmik – 18 czerwca 2020 r. (godzina 18)

ZAPROSZENIE

Zapraszamy Delegatki, Delegatów i wszystkich zainteresowanych na Nadzwyczajne Posiedzenie Sejmiku Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się w dniu 18 czerwca 2020 roku (czwartek) o godzinie 18.00 Szacowany czas trwania spotkania: 2h.

Posiedzenie, ze względu na pandemię COVID-19 i obostrzenia z nią związane, odbędzie się zdalnie przez platformę MS Teams (dostępnej w wersji internetowej na przeglądarki Chrome lub Edge na https://portal.uwr.edu.pl ). W razie problemów, bezpośredni link do posiedzenia: link

Proponowany porządek obrad:

1. Przyjęcie porządku obrad.
2. Dyskusja nad treścią memorandum dotyczącego podstawowych wyzwań, trudności i propozycji zmian pro-jakościowych dla funkcjonowania szkoły doktorskiej, studiów doktoranckich i Samorządu Doktorantów na Uniwersytecie Wrocławskim.
3. Przyjęcie uchwały zawierającej memorandum dotyczącego podstawowych wyzwań, trudności i propozycji zmian pro-jakościowych dla funkcjonowania szkoły doktorskiej, studiów doktoranckich i Samorządu Doktorantów na Uniwersytecie Wrocławskim.
4. Omówienie propozycji nowelizacji regulaminu przyznawania dofinansowań ze środków rady doktorantów.
5. Dyskusja nad powołaniem zespołu samorządu ds. Doktorantów międzynarodowych
6. Zamknięcie posiedzenia.