Zmiana terminu wypłaty stypendiów dla słuchaczy Szkoły Doktorskiej

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,

W związku z trudnościami z odprowadzaniem składek, wynikającymi z częstej zmiany statusu pracowniczego doktorantów będących słuchaczami Szkoły Doktorskiej UWr, od października 2020 r. nastąpi zmiana w terminie wypłacania stypendium dla Doktorantów w Szkole Doktorskiej UWr.

Wypłaty stypendiów będą odbywać się pod koniec miesiąca. Zmianę wprowadza Zarządzenie Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego nr 117/2020 z dnia 7 września 2020r. w sprawie zmiany zarządzenia Nr 111/2020 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 28 sierpnia 2020r. zmieniającego Nr 163/2019 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego w sprawie wprowadzenia zasad obsługi procesu przyznawania i wypłaty stypendiów w Uniwersytecie Wrocławskim.
Zgodnie z zarządzeniem listy stypendialne będą przekazywane przez Wydziały do Działu Nauczania w terminie do 20 dnia danego miesiąca.
Zmiana dotyczy tylko Szkoły Doktorskiej. Zmiana nie dotyczy doktorantów studiujących „starym trybem”.

Link do bazowego zarządzenia Rektora Nr 111/2020 z 28 sierpnia 2020 r. – link

Pozdrawiamy serdecznie,