Stypendia dla młodych naukowców, II edycja

Szanowni Doktoranci,

od dnia 1 grudnia 2019 r. do dnia 31 grudnia 2019 r. można składać do MNiSW wnioski o przyznanie stypendium dla młodych wybitnych naukowców. Termin wewnętrzny dla ubiegających się o stypendium mija 20 grudnia 2019 r.

Wniosek w systemie OSF wypełnia Doktorant. Aby jego złożenie było kompletne należy:

1. Wysłać wniosek elektronicznie (sprawdzony wcześniej przez Dział Badań Naukowych pod względem formalnym)  za pośrednictwem opcji „wyślij do Ministerstwa”. Jest to operacja nieodwracalna, po której nie będzie możliwe uzupełnienie lub poprawienie treści wniosku.
  2. Przesłać pdf wygenerowanego z systemu pliku z wnioskiem na adres: katarzyna.przybylska@uwr.edu.pldo dnia 20 grudnia 2019 r.
  3. Wniosek za pośrednictwem Działu Badań Naukowych zostanie opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym JM Rektora i wysłany z UWr przez platformę EPuAP do MNiSW.

Dodatkowo do Działu Badań Naukowych należy dostarczyć ostateczną – wydrukowaną wersję wniosku podpisaną (jedynie str. 1 wniosku, część A – Dane Wnioskodawcy) przez Dziekana Wydziału.

Poniżej znajduje się link do strony MNiSW, który szczegółowo określa warunki i zasady ogłoszonego konkursu.