Podsumowanie Sejmiku Wyborczego z dnia 22 grudnia 2020 r.

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 22 grudnia 2020 r. odbył się Sejmik Wyborczy Samorządu Doktorantów Uniwersytet Wrocławski, na którym została wybrana nowa Rada Doktorantów, której skład przedstawia się następująco:

• Przewodniczący – Dominik Delczyk (WPAE)
  • I Wiceprzewodnicząca – Katarzyna Derkowska (WNZKS)
  • II Wiceprzewodniczący – Piotr Ostropolski-Nalewaja (WMI)
  • Sekretarz – Krzysztof Fila (WPAE)
  • Członkini Rady – Sylwia Zawadzka (WNS)
  • Członek Rady – Łukasz Cymbaluk (WNS)
  • Członek Rady – Krzysztof Garczarek (WF)

Ponadto, informujemy, iż wybrano nowych przedstawicieli doktorantów w poszczególnych Komisjach:

• Komisja Rewizyjna – Paweł Bury (WPAE), Kamila Chrobot (WNS), Arkadiusz Łukaszów (WPAE)
  • Komisja Wyborcza – Anna Brzostowska (WNB), Daniel Kulik (WNB), Roksana Pilawska (WNHiP)
  • Uniwersytecka Komisja Wyborcza – Arkadiusz Łukaszów (WPAE)
  • Przedstawiciel doktorantów w zespole ds. Jakości Kształcenia w SPNJO – Anzhelika Savchuk (WNS)

W skład Komisji Senackich wybrano następujących przedstawicieli:

• Komisja Finansów – Dominik Delczyk (WPAE)
  • Komisja Inwestycji i Majątku – Łukasz Cymbaluk (WNS)
  • Komisja Nauczania – Kamila Chrobot (WNS)
  • Komisja Nauki i Współpracy z Zagranicą – Marta Kowal (WNHiP)
  • Komisja Rozwoju – Katarzyna Derkowska (WNZKS)
  • Komisja Statutowa – Kiriakos Chatzipentidis (WNHiP)

Przedstawicielami społeczności doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej zostali:

• Mateusz Cierniak (WFiA)
  • Łukasz Cymbaluk (WNS)

Mamy również nowego przedstawiciela w Senacie Uniwersytetu Wrocławskiego, którym został Mateusz Bartoszewicz (WNS).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nadchodzących latach!

Jednocześnie składamy szczególne podziękowania dotychczasowemu Przewodniczącemu Mateuszowi Bartoszewiczowi za ciężką pracę, wielkie zaangażowanie i dotychczasowe działania na rzecz społeczności doktoranckiej UWr. Dziękujemy także członkom zespołu, którzy podejmując kolejne naukowe wyzwania kończą swoją kadencję w Radzie Doktorantów: Emilii Bamwenda, Mateuszowi Cierniakowi, Mateuszowi Gałkowskiemu, Martynie Pańczak. Życzymy Wam wielu sukcesów na różnych polach aktywności. Dziękujemy za Wasz nieoceniony wkład w poprawę jakości funkcjonowania środowiska doktoranckiego na naszej Alma Mater