XIII Edycja dofinansowań indywidualnych dla doktorantów UWr

Uprzejmie informujemy, iż w dniu  20 lutego rozpoczyna się nabór wniosków o dofinansowania dla doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czas trwania edycji: 20 lutego 2017 r. do 31 marca 2017 r.

Czas przyjmowania wniosków: od 20 lutego, godz. 08:00:00.

Przyznana pula środków: 4 000,00 zł.

Maksymalne dofinansowanie indywidualne:
– na czynne uczestnictwo w konferencji krajowej 200,00 zł,
– na czynne uczestnictwo w konferencji zagranicznej 200,00 zł.
Środki przyznawane są na podstawie poprawnie złożonego wniosku. Poprawny wniosek należy złożyć najpierw drogą elektroniczną ( rd.wnioski@uwr.edu.pl ) a następnie po mailowej akceptacji w ciągu 2 dni roboczych w wersji  papierowej do Działu Spraw Studenckich (Gmach Główny, pok. 103). Dofinansowania przyznawane są do moment wyczerpania się puli. Do wniosku należy dołączyć potwierdzenie czynnego udziału w konferencji, np. plan konferencji, link do strony albo mailowe (print screen) potwierdzenie od organizatora. Dofinansowania przyznawane są na przedsięwzięcia odbywające się w bieżącym roku kalendarzowym niezależnie od kwartału, w którym złożony został wniosek z zachowaniem terminu 21 dni przed danym wydarzeniem. Szczegółowe kryteria określa regulamin przyznawania dofinansowań zatwierdzony przez Radę Doktorantów UWr 8 lutego 2016 r.

Decyduje kolejność poprawnych zgłoszeń na adres email.

Przypominamy, że koszt opłaty konferencyjnej rozliczany będzie tylko wyłącznie na podstawie faktury wystawione na dane:

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
pl. Uniwersytecki 1
NIP: 896-000-54-08
Regon: 000001301

Szczegóły w Uchwale Rady Doktorantów UWr nr 14/2017 oraz Regulaminie przyznawania dofinansowania.

Wzór wniosku
Przykładowo wypełniony wniosek.