XXVII Edycja dofinansowań indywidualnych dla doktorantów UWr!

Szanowne Doktorantki, Szanowni Doktoranci,

Z przyjemnością informujemy że 13 października o godz. 8:00 rozpocznie się nabór wniosków do XXVII edycji dofinansowań indywidualnych dla doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego!

Pula środków na XXVII edycję dofinansowań indywidualnych dla doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego wynosi 13 641, 55 zł.

Maksymalny limit środków na jednego doktoranta wynosi:

• 600 zł w przypadku konferencji na której doktorant występuje w języku obcym
  • 400 zł w przypadku konferencji na której doktorant występuje w języku polskim

Środki przyznawane są na podstawie poprawnie złożonego wniosku. Wniosek składa się drogą elektroniczną na adres: rd.wnioski@uwr.edu.pl, następnie po pozytywnym zaopiniowaniu przez Radę Doktorantów, w ciągu 2 dni roboczych – liczonych od dnia otrzymania e-maila z informacją o pozytywnej opinii – wniosek należy złożyć w Dziale Spraw Studenckich wysyłając e-mail na adres: patrycja.cicha@uwr.edu.pl .

Wniosek składa się wysyłając e-mail z adresu w domenie uwr.edu.pl. Wnioski wysłane z innych adresów e-mail nie są rozpatrywane.

Do wniosku należy dołączyć potwierdzenie czynnego udziału w konferencji, np. harmonogram, link do strony internetowej lub mailowe potwierdzenie od organizatora. Dofinansowania przyznawane są do wyczerpania puli.

Termin składania wniosków rozpoczyna się 13 października 2021 r. o godz. 8:00 i kończy się 6 grudnia 2021 r. o godz. 24:00 lub momencie wyczerpania puli środków, jeżeli ten nastąpi wcześniej.
O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność poprawnych zgłoszeń. Szczegółowe zasady konkursu określa Regulamin przyznawania dofinansowania ze środków Rady Doktorantów z dnia 8 lutego 2016 r. z późniejszymi zmianami.

Rada Doktorantów UWr

Uchwała Rady Doktorantów

Regulamin przyznawania dofinansowania ze środków Rady Doktorantów

Wniosek dofinansowania wzór wniosku (przykładowo wypełniony)