Zaproszenie na Sejmik Zwyczajny (17 listopada, 19:00, via MS TEAMS)

Drogie Delegatki, Drodzy Delegaci

Zapraszamy Was i wszystkich zainteresowanych na Zwyczajne Posiedzenie Sejmiku Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się w dniu 17 listopada 2020 r. (wtorek) o godzinie 19:00. Szacowany czas trwania spotkania: 2h.

Posiedzenie, ze względu na pandemię COVID-19 i obostrzenia z nią związane, odbędzie się zdalnie przez platformę MS Teams. Link

Proponowany porządek obrad:

1. Przyjęcie porządku obrad.
2. Powołanie Zespołu ds. Doktorantów Międzynarodowych.
3. Przyjęcie proponowanych i uzgodnionych z Uniwersytecką Komisją Wyborczą zmian w regulaminie Samorządu, które pozwalają na przeprowadzenie wyborów zdalnych.
4. Organizacja wyborów do organów samorządu w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.
5. Komunikaty bieżące.
6. Wolne wnioski.
7. Zamknięcie posiedzenia.

Propozycje zmian do regulaminu zostaną przesłane w ciągu najbliższych kilku dni (najpóźniej 7 dni przed Sejmikiem).

Do zobaczenia!
Mateusz Bartoszewicz