Grudniowy Sejmik Zwyczajny

Szanowne Delegatki, Szanowni Delegaci! Szanowne Doktorancki, Szanowni Doktoranci!

Zapraszam na Zwyczajne Posiedzenie Sejmiku Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się 5 grudnia 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 19:00. Szacowany czas trwania spotkania: dwie godziny. Proponowany porządek obrad znajduje się w Zaproszeniu na Sejmik grudniowy.

Posiedzenie odbędzie się zdalnie przez platformę MS Teams. Link do spotkania znajduje się tutaj.
Materiały na posiedzenie dostępne są dla Delegatów w plikach grupy.

Uprzejmie proszę Delegatki i Delegatów o zgłaszanie nieobecności bądź przewidywanych spóźnień na adres: samorzad.doktorantow@uwr.edu.pl.

Do udziału w posiedzeniu w charakterze obserwatorów zachęcam również Członkinie i Członków Wydziałowych Rad Doktorantów, a także wszystkich Doktorantów i Doktorantki kształcących się na Uniwersytecie Wrocławskim.

Z wyrazami szacunku,
mgr Krzysztof Garczarek