Nowi członkowie WRD

W ostatni czwartek odbyły się wybory uzupełniające do Wydziałowych Rad Doktorantów (WRD). Na pięciu wydziałach będziemy mieli nowych członków. Szczególnie licznie zgłosili się doktoranci z Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska. Ze względu wcześniejszy brak członków WRD na Wydziale Biotechnologii oraz Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska, nie mieliśmy delegatów z tychże wydziałów do Sejmiku Doktorantów. Teraz to się zmieni :), co nas bardzo cieszy.

Prosimy pamiętać, że nowo wybrani członkowie mają obowiązek wybrać przewodniczącego WRD oraz delegatów do wspomnianego sejmiku, a także przesłać podpisany skany uchwały na maile daniel.kulik@uwr.edu.pl oraz samorzad.doktorantow@uwr.edu.pl. Zgodnie z regulaminem wymienionym wydziałom przysługują po 3 wakaty do Sejmiku Doktorantów. Wysyłam Wam wzór tej uchwały. Wystarczy usunąć fragmenty ujęte w nawiasach i zaznaczone * oraz wprowadzić odpowiednie dane.

Oto lista nowo wybranych członków:
• Wydział Chemii: Karolina Aleksandra Mucha, Sonia Katarzyna Pielorz, Kamila Michalina Fuchs, Martyna Dominika Walter
• Wydział Filologiczny: Andrzej Piotr Graul
• Wydział Nauk Społecznych: Kamila Dominika Jędrzejczyk
• Wydział Biotechnologii: Jan Zygmunt Widuła, Karolina Katarzyna Baran
• Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska: Mateusz Marian Telążka, Oskar Kostrzewa, Hubert Tomasz Mazurek, Zofia Alicja Owczarek, Kornelia Magdalena Stolarczyk, Kamil Wojciech Bulcewicz, Błażej Cieślik, Michał Dajek, Paweł Marcin Porwisiak, Maryna Diachuk, Małgorzata Ewa Nowak, Małgorzata Szczypińska

Gratulujemy wszystkim nowo wybranym członkom WRD i życzymy owocnej pracy dla WRD!

Pozdrawiam,
Daniel Kulik