Sejmik 8 października 2019 r.

ZAPROSZENIE

Zapraszamy Delegatki, Delegatów i wszystkich zainteresowanych na posiedzenie Sejmiku Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się w dniu 8 października 2019  r. (wtorek) o godzinie 17:45.

Posiedzenie odbędzie się w siedzibie Samorządu Doktorantów w DS. Dwudziestolatka przy ul. Piastowskiej 1 pok. 2.

Proponowany porządek obrad:

1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Sejmiku z dnia 5 czerwca 2019 r.
  3. Omówienie kwestii podwyżek stypendiów dla Doktorantów kontynuujących studia III stopnia „starym trybem”.
  4. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
  5. Wybór przedstawiciela Samorządu Doktorantów do uczelnianej Komisji Finansów.
  6. Wybór kandydata na przedstawiciela Samorządu Doktorantów do Uniwersyteckiej Komisji Wyborczej.
  7. Wybór przedstawicieli Doktorantów do Komisji Dyscyplinarnej dla Doktorantów i Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej dla Doktorantów.
  8. Wybór dwóch przedstawicieli Doktorantów do Rady Szkoły Doktorskiej.
  9. Omówienie Regulaminu Szkoły Doktorskiej.
  10. Omówienie stopnia zaawansowania prac nad Regulaminem Samorządu Doktorantów.
  11. Komunikaty, informacje, sprawy różne.
  12. Wolne wnioski.
  13. Zamknięcie posiedzenia.