Sejmik zwyczajny – 26.06.2023

Szanowne Delegatki, Szanowni Delegaci,
Szanowne Doktorantki, Szanowni Doktoranci!

Zapraszam na Posiedzenie Zwyczajne Sejmiku Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się 26 czerwca (poniedziałek) o godzinie 19:00. Szacowany czas trwania spotkania: dwie godziny. Proponowany porządek obrad znajduje się w zaproszeniu załączonym do niniejszej wiadomości.

Posiedzenie odbędzie się zdalnie przez platformę MS Teams. Link do spotkania znajduje się tutaj.

Treść broszury ujętej w punkcie nr 3 zostanie udostępniona delegat(k)om w najbliższym czasie. O propozycjach zmian w regulaminie Samorządu (i – trzeba zaznaczyć – naszej otwartości na uwagi i pomysły) pisałem więcej w wiadomości z 29 marca.

Protokół z poprzedniego Sejmiku dostępny jest w plikach zespołu.

Uprzejmie proszę Delegatki i Delegatów o zgłaszanie nieobecności bądź przewidywanych spóźnień na adres: samorzad.doktorantow@uwr.edu.pl . Przypominam, że trzy nieusprawiedliwione nieobecności oznaczają wygaśnięcie mandatu.
Do udziału w posiedzeniu w charakterze obserwatorów zachęcam również Członkinie i Członków Wydziałowych Rad Doktorantów, a także wszystkich Doktorantów i Doktorantki kształcących się na Uniwersytecie Wrocławskim.

mgr Łukasz Rozwadowski
Przewodniczący Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego<