Studia „MBA for PhD” z dofinansowaniem dla polskich doktorantów!

Studia MBA to niepowtarzalna możliwość rozwoju zawodowego, naukowego – z osobistym włącznie. Z przyjemnością zatem informujemy o możliwości ukończenia programu MBA for PhD z dofinansowaniem dla polskich doktorantów, gdzie płacąc połowę czesnego, tj. 8 000 PLN, możecie jednocześnie ukończyć studia MBA! 🙂

Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk prowadzi dwusemestralne niestacjonarne studia modułowe MBA – Innowacje i Analiza Danych w partnerstwie z Woodbury School of Business Utah Valley University (USA). Program realizowany jest w języku angielskim oraz polskim. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na moduł styczniowy 2018 r. (pierwszy zjazd pod koniec stycznia 2018 r). Instytut oferuje wysoki poziom nauczania, dogodny modułowy format studiów oraz zniżkę 50% dla wszystkich doktorantów w naszym kraju. Można aplikować także na moduł kwietniowy lub czerwcowy.

Warto dodać, iż Program zajął 2 miejsce w Rankingu MBA Perspektyw w kategorii „Kadra Dydaktyczna” oraz 3 miejsce w kategorii „Opinia Absolwentów”.

Więcej informacji w załącznikach oraz na stronie: http://www.ipi.edu.pl/program-mba/mba-dla-doktorantow!

Pismo – MBA for PhD – Paulina Krystosiak

MBA program – ulotka dla doktorantów -styczeń 2018

MBA program description – innovation and data analysis

MBA program description – part II – Jan 2018_for PhD students