Wybory uzupełniające. Lista kandydatów

Wydział Fizyki i Astronomii

• mgr Wojciech Nowak (II rok SD, KDFiA)
    Doktorant drugiego roku nauk fizycznych w Kolegium Doktorskim Fizyki i Astronomii. Swój doktorat realizuje w Instytucie Fizyki Doświadczalnej na Wydziale Fizyki i Astronomii. W przeszłości reprezentowałem studentów specjalizacji »fizyka doświadczalna« na Radzie Wydziału.
  • mgr Michał Bobula (III rok SD, KDFiA)
    Badawczo zajmuję się grawitacją. Jedną z głównych motywacji mojej kandydatury jest frustracja szeroko pojętym uciekaniem od odpowiedzialności (przez osoby zatrudnione na UWr) przy załatwianiu wszelkich spraw (i nie tylko). Lubię oglądać dobre filmy.
  • mgr Tadeusz Adach (I rok SD, KDFiA)
    Choć doktorat zacząłem tej jesieni, od pierwszej chwili zauważyłem duże pole do poprawy pod kątem sytuacji doktorantów na naszym Wydziale – przede wszystkim w kwestii obiegu informacji czy dostępu do podstawowych narzędzi pracy (takich jak krzesła). Moja kandydatura motywowana jest proaktywnym podejściem oraz pragmatyzmem.

Wydział Matematyki i Informatyki

• mgr Mateusz Basiak (I rok SD, KDI)
    Jestem doktorantem w Instytucie Informatyki. Naukowo interesuję się algorytmami. Prywatnie interesuję się algorytmami i sportem.
  • mgr Maciej Korpalski (II rok SD, KDM)
    Naukowo zajmuję się teorią przestrzeni Banacha, w szczególności izomorfizmami przestrzeni funkcji ciągłych. Chcę, żeby doktoranci mieli oficjalną reprezentację w strukturach Wydziału.
  • mgr Tamara Frączek (I rok SD, KDM)
    Aktywnie uczestniczę w życiu akademickim, byłam też aktywnym członkiem Koła Naukowego Matematyków Teoretyków UWr. Mam doświadczenie w organizowaniu wydarzeń naukowych (organizowałam konferencję studencką) oraz pracy w zespołach projektowych (byłam wykonawczynią dwóch grantów NCN). Moje umiejętności organizacyjne oraz zdolność do współpracy z różnorodnymi grupami ludzi sprawiają, że jestem idealną kandydatką do Rady Doktorantów.
  • mgr Agnieszka Tatarczuk (I rok SD, KDI)
    Jestem doktorantką pierwszego roku informatyki, w pracy naukowej zajmuję się problemami online. Wolne dni najchętniej spędzam w górach.