Wyniki wyborów uzupełniających
Drodzy doktoranci i doktorantki,

W ubiegły piątek odbyły się wybory uzupełniające do Wydziałowych Rad Doktorantów (WRD). Na siedmiu wydziałach będziemy mieli nowych ich członków. Szczególnie licznie zgłosili się doktoranci z Wydziału Filologicznego. W wielu wydziałach są jeszcze wakaty do Sejmiku Doktorantów. Na drodze uchwały nowi członkowie WRD mogą do nas dołączyć. Zapraszamy do współpracy! W razie pytań możecie pisać na maile: daniel.kulik@uwr.edu.pl oraz samorzad.doktorantow@uwr.edu.pl. Poniżej zamieszczamy skan uchwały w sprawie wyników wyborów uzupełniających.

Oto lista nowo wybranych członków:

• Wydział Chemii: Weronika Forysiak
  • Wydział Filologiczny: Adam Bilski, Anna Borkowska, Alicja Derych, Jakub Horbacz, Monika Horodecka, Maria Kozan, Natalia Lazreg
  • Wydział Matematyki i Informatyki: Maciej Korpalski
  • Wydział Nauk Biologicznych: Monika Gronowska
  • Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych: Karolina Gierszewska, Edyta Sperling, Paweł Szatkowski
  • Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska: Mateusz Wolszczak
  • Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii: Juliusz Mroziński, Ewelina Tomczyk, Wojciech Wereszko

Gratulujemy wszystkim nowo wybranym członkom WRD i życzymy owocnej pracy dla WRD!

Pozdrawiam,

Daniel Kulik
Przewodniczący Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów

UCHWAŁA KWSD | WYNIKI WYBORÓW | FREKWENCJA | UCHWAŁY KOMISJI REWIZYJNEJ (dostępne po 23.12.2023 r.)