Zaproszenie na posiedzenie Sejmiku

Szanowne Delegatki, Szanowni Delegaci! Szanowne Doktorantki, Szanowni Doktoranci!

Zapraszam na Zwyczajne Posiedzenie Sejmiku Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się 17 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 20:00. Szacowany czas trwania spotkania: dwie godziny. Proponowany porządek obrad znajduje się w zaproszeniu załączonym do niniejszej wiadomości. Znaczna część spotkania poświęcona zostanie dyskusji na temat funkcjonowania Szkoły Doktorskiej.

Posiedzenie odbędzie się zdalnie przez platformę MS Teams. Link do spotkania znajduje się tutaj.

Materiały na posiedzenie dostępne są dla Delegatek i Delegatów w plikach grupy.

Do udziału w posiedzeniu w charakterze obserwatorów zachęcam również Członkinie i Członków Wydziałowych Rad Doktorantów, a także wszystkich Doktorantów i Doktorantki kształcących się na Uniwersytecie Wrocławskim.

Z wyrazami szacunku,
mgr Łukasz Rozwadowski