Zaproszenie na Sejmik Sprawozdawczy

Szanowne Delegatki, Szanowni Delegaci!

Zapraszam na Sprawozdawcze i Zwyczajne Posiedzenie Sejmiku Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się 26 stycznia 2023 r. (czwartek) o godzinie 19:30. Szacowany czas trwania spotkania: dwie godziny. Proponowany porządek obrad znajduje się w zaproszeniu załączonym do niniejszej wiadomości.

Posiedzenie odbędzie się zdalnie przez platformę MS Teams. Link do spotkania znajduje się tutaj.

Uprzejmie proszę Przewodniczące i Przewodniczących Wydziałowych Rad Doktorantów o przygotowanie krótkich sprawozdań z działalności WRD za rok kalendarzowy 2022 – w formie ustnej oraz streszczenia w formie pisemnej (do protokołu posiedzenia).

Uprzejmie proszę Delegatki i Delegatów o zgłaszanie nieobecności bądź przewidywanych spóźnień na adres: samorzad.doktorantow@uwr.edu.pl.

Do udziału w posiedzeniu w charakterze obserwatorów zachęcam również Członkinie i Członków Wydziałowych Rad Doktorantów, a także wszystkich Doktorantów i Doktorantki kształcących się na Uniwersytecie Wrocławskim.

Z wyrazami szacunku,
mgr Krzysztof Garczarek