XXIV Edycja dofinansowań indywidualnych dla doktorantów UWr!

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 17 listopada rozpocznie się nabór wniosków do XXIV edycji dofinansowań dla doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego! Przysyłajcie wnioski we wtorek (17.11.20) od 8 rano, ale najpierw sprawdźcie dwa razy czy wszystko wypełnione jest jak należy!

I pamiętajcie, że w ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania decyzji będzie trzeba donieść oryginał do Działu Spraw Studenckich!

Pula środków na XXIV edycję dofinansowań indywidualnych dla Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego wynosi 5 000,00 zł.

Ze względu na obostrzenia wynikające z trwającej pandemii, dofinansowanie może zostać przyznane jedynie na wydarzenia odbywające się zdalnie.

Maksymalny limit przyznanych środków na jednego doktoranta wynosi:

• 400,00 zł w przypadku dofinansowania konferencji, na której doktorant prowadzi wystąpienie w języku obcym,
  • 350,00 zł w przypadku dofinansowania konferencji na której doktorant prowadzi wystąpienie w języku polskim.

Termin przysyłania wniosków rozpoczyna się dnia 17 listopada 2020 r. o godzinie 8:00. Termin przysyłania wniosków kończy się dnia 27 listopada 2020 r. o godzinie 24:00
lub w momencie wyczerpania puli środków.

Środki przyznawane są na podstawie poprawnie złożonego wniosku. Poprawny wniosek należy złożyć najpierw drogą elektroniczną na adres rd.wnioski@uwr.edu.pl, a następnie, po mailowej akceptacji w ciągu 2 dni roboczych, również w wersji elektronicznej do dr Patrycji Cichej w Dziale Spraw Studenckich (mailowo na adres patrycja.cicha@uwr.edu.pl). Dofinansowania przyznawane są do momentu wyczerpania puli. Do wniosku należy dołączyć potwierdzenie czynnego udziału w konferencji, np. harmonogram, link do strony lub mailowe potwierdzenie od organizatorów.

Dofinansowania przyznawane są na wydarzenia odbywające się w bieżącym roku kalendarzowym z zachowaniem terminu co najmniej 21 dni po złożeniu wniosku.

Wniosek o finansowanie udziału w konferencji odbywającej się wcześniej może zostać warunkowo uznany, wymaga to jednak dołączenia pisemnej prośby do Prorektora o przyznanie środków pomimo niezachowania terminu.