Kolejna szansa na uzyskanie dofinansowania – jesień 2022!

Szanowne Doktorantki, Szanowni Doktoranci!

Z przyjemnością informujemy, że 3 października rozpocznie się nabór wniosków do XXX Edycji Dofinansowań Indywidualnych dla doktorantów i doktorantek Uniwersytetu Wrocławskiego. Pula środków w tej edycji dofinansowań wynosi 10 000 zł. Maksymalny limit środków na jednego doktoranta to:

• 400 zł w przypadku konferencji, podczas której doktorant występuje w języku obcym;
  • 300 zł w przypadku konferencji, podczas której doktorant występuje w języku polskim.

Środki przyznawane są na podstawie poprawnie wypełnionego wniosku, który należy złożyć drogą elektroniczną na adres: rd.wnioski@uwr.edu.pl, a następnie – po pozytywnym zaopiniowaniu przez Radę Doktorantów – w ciągu 4 dni roboczych (liczonych od dnia otrzymania e-maila z informacją o pozytywnej opinii) wniosek należy złożyć w Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej, wysyłając e-mail na adres: patrycja.cicha@uwr.edu.pl.

Rozpatrywane będą wyłącznie wnioski wysłane z adresów e-mail zarejestrowanych w domenie uniwersyteckiej (imię.nazwisko@uwr.edu.pl lub nrindeksu@uwr.edu.pl). Do wniosku należy dołączyć potwierdzenie czynnego udziału w konferencji, np. harmonogram, link do strony internetowej lub mejlowe potwierdzenie udziału od organizatora.

Termin składania wniosków rozpoczyna się 3 października 2022 r. (poniedziałek) o godz. 8:00 i kończy się 25 listopada 2022 r. (piątek) o godz. 23:59 lub momencie wyczerpania puli środków, jeżeli ten nastąpi wcześniej. O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność wpłynięcia poprawnych zgłoszeń.

Szczegółowe zasady konkursu określa Regulamin przyznawania dofinansowania ze środków Rady Doktorantów (tekst ujednolicony z dnia 16 marca 2022 r.).

W imieniu Rady Doktorantów,
mgr Krzysztof Garczarek